Пет10222021

Последна промена06:47:18 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец агресивно се однесувал кон полициски службеници

Охриѓанец агресивно се однесувал кон полициски службеници

Сподели

Охриѓанец агресивно се однесувал кон полициски службеници.

 

Поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на сигурноста“, СВР Охрид поднесе кривична пријава против Б.Н.(45) од Охрид. Тој, на 08.09.2021 година на булеварот „Туристичка“ во Охрид се однесувал агресивно кон полициски службеници кои преземале службени дејствија, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK