Сре12012021

Последна промена09:48:53 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Скопјанец агресивно се однесувал кон вработена во охридската болница

Скопјанец агресивно се однесувал кон вработена во охридската болница

Сподели

Скопјанец агресивно се однесувал кон вработена во охридската болница.

На 21.10.2021 година околу 13 часот во Општата болница во Охрид, С.Н.(58) од Скопје, кој престојува во Охрид, го нарушил јавниот ред и мир со викање и агресивно однесување кон вработена во болницата. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава, информира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK