Вто01182022

Последна промена03:50:18 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец нападнал сограѓанин пред продавница

Охриѓанец нападнал сограѓанин пред продавница

Сподели

Охриѓанец нападнал сограѓанин пред продавница. 


На 29.11.2021 година во 14.20 часот, пред продажен објект лоциран на улицата „7 Ноември“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад извршен од А.М.(36) врз А.Б.(22), двајцата од Охрид. Напаѓачот е повикан во СВР Охрид и против него ќе биде поднесена соодветна пријава, инфрмира портпаролот на СВР Охрид Стефан Димоски. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK