Сре05252022

Последна промена10:53:20 AM

SCREEN

Cpanel

   

Back Вие сте на: Home Вести Охрид Eкс полициска инспекторка од Охрид пронајдена мртва

Eкс полициска инспекторка од Охрид пронајдена мртва

Сподели

Eкс полициска инспекторка од Охрид пронајдена мртва во домот.

 

 Марија Милошевска, вчера попладне била  пронајдена мртва  во нејзиниот стан на ул. „Сирма Војвода“ во Охрид. 

Инсппекторката од криминалистичка полиција при СВР Охрид била избркана од работа пред неколку години поради недолични објави на социјалните мрежи. 

Причината за смртта засега не се познати. По наредба на јавен обвинител телото на починатата Марија Милошевска е дадено на обдукција. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK