Нед07032022

Последна промена05:58:40 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Охриѓанец го нападнал обезбедувањето во казино

Охриѓанец го нападнал обезбедувањето во казино

Сподели

Охриѓанец го нападнал обезбедувањето во казино.

На 09.05.2022 во 01.30 часот П.К.(41) од Охрид пријавил дека на 08.05.2022 околу 23.40 часот пред казино во Охрид, додека бил на работа како обезбедување, по претходна расправија бил физички нападнат од Л.К. од Охрид. Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK