Нед07032022

Последна промена05:58:40 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид Ресенчанец ја тепал неговата девојка од Охрид

Ресенчанец ја тепал неговата девојка од Охрид

Сподели

Ресенчанец се заканувал и ја тепал девојката од Охрид.

На 17.01.2022 година во 00.40 часот, во СВР Охрид приведен е Д.Т.(20) од Ресен. Тој, претходно ја навредувал и и се заканувал на неговата девојка од Охрид а потоа физички ја нападнал. Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK