Нед07032022

Последна промена05:58:40 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Охрид После невремето Комуналец расчистува во Пештани

После невремето Комуналец расчистува во Пештани

Сподели

Екипи на охридските јавни претпријатија вечерва  излегоа на терен и го санираат нередот што настана од невремето што попладнево го погоди Пештани.

После расчистувањето на наносите, со цистерна од ЈП "Охридски Комуналец" ќе биде измиен целиот пат, информира градоначалникот Пецаков.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK