Сре05232018

Последна промена10:57:13 AM

Back Вие сте на: Home Вести Струга ФОТО: Снежна бајка во Горна Белица

ФОТО: Снежна бајка во Горна Белица

Сподели

 Вистинска снежна бајка во Горна белица.

фотографијата е направена денес и објавена на фејсбук профилот на Славчо Попоски. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK