Пет10192018

Последна промена10:41:53 PM

Back Вие сте на: Home Вести Струга ВИДЕО: Поплавено струшкото школо „Јосип Броз Тито“

ВИДЕО: Поплавено струшкото школо „Јосип Броз Тито“

Сподели

На интернет се појавија фотографии и снимки од поплава во струшкото училиште „Јосип Броз Тито“.

Според одредени написи на социјалните мрежи чистачките ги заборавиле чешмите на третиот кат, па тоа била приината за поплавата. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK