Пет01182019

Последна промена02:27:41 PM

 

Back Вие сте на: Home Вести Струга Стружанец ја пријавил сопругата за исчезната

Стружанец ја пријавил сопругата за исчезната

Сподели

68 годишен стружанец повикал полиција и ја пријавил сопругата за исчезната.

Во прилично кратката информација поставена на веб порталот на Министерството за внатрешни работи стои:На 16.05.2018 година во 11.00 часот во Полициската станица Струга, М.З. (68) од Струга пријавил дека на 10.05.2018 година околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Б.М. (53). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK