Пон05272019

Последна промена11:17:17 AM

 

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Изгоре куќа во струшко Мислешево

Изгоре куќа во струшко Мислешево

Сподели

На 11.06.2018 година во 08.25 часот во село Мислешево, струшко, од засега непознати причини настанал пожар во семејната куќа на И.Р.(49).

Во 10,30 часот, од страна на Противпожарна единица пожарот бил изгаснат. Извршен е увид на местото на настанот.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK