Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Нови клупи на струшкиот кеј

Нови клупи на струшкиот кеј

Сподели

На струшкиот кеј се поставуваат нови клупи за одмор и релаксација.  

-„Апелираме до граѓаните да внимаваат и да ја чуват урбаната опрема која служи за сите граѓани.Добрите дела се прават тогаш кога сите работиме заедно! Затоа ве молиме да ги пријавите лицата кои ќе ја оштетат или уништат урбаната опрема , на официјалната веб страница на Општина Струга, на социјалната мрежа Фејсбук или по електронска пошта на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. “, информираат од општина Струга. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK