Чет10172019

Последна промена08:28:24 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Лабуништани се степале во Радожда

Лабуништани се степале во Радожда

Сподели

Нарушувањето се случило во угостителски објект.

На 22.06.2019 година во 23,40 часот било пријавено дека во струшкото село Радожда, во угостителски објект, А.Х.(33) од селото Лабуништа бил физички нападнат од И.А. од истото село. По документирање на случајот, ќе биде поднесен соодветен поднесок. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK