Саб12052020

Последна промена01:22:50 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга ПЕИ утре ќе избира претседател

ПЕИ утре ќе избира претседател

Сподели

Партијата за Европска иднина  утре 28 декември на Четвртиот конгрес   ќе избира претседател.

 

Конгресот ќе се одржи во хотел Дрим со почеток во 13 часот. На чело на ПЕИ од самото формирање на партијата до денес е Фиат Цаноски. 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK