Саб03062021

Последна промена01:17:21 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Нарушен јавниот ред во Струга

Нарушен јавниот ред во Струга

Сподели


Двајца стружани нападнале сограѓанин.

На 05.08.2019 околу 12 часот, на улицата „Боро Хаџиески“ во Струга, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад од две лица врз И.Ц.(45) од Струга.Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK