Саб03062021

Последна промена01:17:21 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Во струшката болница донесено мртво девојче

Во струшката болница донесено мртво девојче

Сподели

Во струката болница донесено мртво девојле.

На 11.08.2019 година во 10,20 часот од Медицинскиот центар Струга било пријавено дека од страна на А.Ј.(25) од Шведска било донесено починато девојче на возраст од три години, без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK