Саб12052020

Последна промена01:22:50 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Села на средба со новинарите

Села на средба со новинарите

Сподели

Градоначалникот на Струга Зијадин Села синоќа оствари предновогодишна средба со новинарите.

 

На средбата присуствуваа новинарите од Струга и Охрид од македонските и албанските редакции, но и вработеите во одделението за односи со јавност во општината. Села посака поуспешна соработка со новинарите во следната година. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK