Села на средба со новинарите

Сподели

Градоначалникот на Струга Зијадин Села синоќа оствари предновогодишна средба со новинарите.

 

На средбата присуствуваа новинарите од Струга и Охрид од македонските и албанските редакции, но и вработеите во одделението за односи со јавност во општината. Села посака поуспешна соработка со новинарите во следната година.