Вто06022020

Последна промена05:26:18 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Во Вишни нападнат враништанец

Во Вишни нападнат враништанец

Сподели


63 годишниот враништанец се здобил со повреди по телото.

На 16.09.2019 околу 07 часот, во полициската станица Струга било пријавено дека во атарот на струшкото село Вишни, Ф.Б. од селото Заграчани физички го нападнал Н.Ц.(63) од селото Враништа. По целосно документирање на настанот, полициската станица од Струга ќе поднесе соодветна пријава.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK