Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Малолетници се степале во Струга

Малолетници се степале во Струга

Сподели

Струшката полиција утврдува колку и кои деца учестувале во тепачката. Вчера напладне, во полициската станица Струга било пријавено дека на улица „Пролетерски бригади“ во Струга бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу неколку малолетници од Струга.
- Се преземаат мерки за нивна идентификација и за целосно расчистување на случајот, изјави Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK