Вто06022020

Последна промена05:26:18 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Момче се обидел да силува малолетничка

Момче се обидел да силува малолетничка

Сподели

24 годишно момче од струшко Подгорци е сторителот кој ја нападнал девојката.

Поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „силување во обид“, Надворешната канцеларија за криминалистички работи Струга поднесе кривична пријава против А.А.(24) од струшкото село Подгорци.
- Тој, на 23.08..2019, во неговиот дом се обидел да изврши обљуба врз малолетна девојка,изјави Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид .

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK