Пон01252021

Последна промена12:56:21 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Пијан стружанец паднал од балкон и починал

Пијан стружанец паднал од балкон и починал

Сподели

Пијан стружанец паднал од балкон и починал.

На 20.10.2019 околу 02.00 часот во Полициска станица Струга било пријавено дека А.М.(58), во алкохолизирана состојба, паднал од незаградениот балкон од својот дом и од здобиените повреди починал. Од извршениопт увид не се констатирани траги на насилство, информираат од МВР.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK