Нед09202020

Последна промена10:43:08 AM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Скршен излог од бутик во Струга

Скршен излог од бутик во Струга

Сподели

Рано утрово се случило кршењето на стаклото.

Утрово во 04.10 часот во полициската станица Струга било пријавено дека едно лице со употреба на тврд предмет го скршило стаклото од излогот на продажен објект на ул.„Маршал Тито“ во Струга и одзело производи. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK