Пет06052020

Последна промена04:47:06 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Користеле хероин на сред бел ден во Струга

Користеле хероин на сред бел ден во Струга

Сподели

Двајцата стружани се приведени.

Вчера во 15.35 часот, во ОВР Струга приведени се Л.О.(34) и Б.П.(32), двајцата од Струга.
- Тие се затекнати во напуштена просторија на улицата „Владо Малески“ во Струга во момент на користење наркотична дрога хероин. Против нив, ќе биде поднесена соодветна пријава, информира Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK