Вто08042020

Последна промена03:26:05 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Стружанка нападната од соседите

Стружанка нападната од соседите

Сподели

Стружанка нападната од соседите.

 

На 03.07.2020 во 21.00 часот во Полициска станица Струга, М.А. пријавила дека околу 19.00 часот на ул  Скопска, во Струга по претходна расправија била физички нападната од нејзините соседи Н.Н. и М.Н. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK