Сре12022020

Последна промена02:47:09 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Нови клупи во паркот на Здравствен дом Струга

Нови клупи во паркот на Здравствен дом Струга

Сподели

Старите, искршени клупи во паркот во Здравствен дом Струга денеска се заменети со нови.

 

Старите дотраени клупи беа поставени пред 10 години.

Од Здравствен дом Струга најавуваат дека  во паркот ќе направат фонтана  и патеки за пешаците. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK