Сре09232020

Последна промена08:42:42 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Стружанец нападнал вработен во хотел

Стружанец нападнал вработен во хотел

Сподели

Вработениот бил тепан со шипка.

ОВР Струга поднесе кривична пријава против Т.Н.(31) од Струга, поради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „загрозување со опасно орудие при тепачка или караница“.
- Тој, на четврти април оваа година во 12:30 часот, по вербална расправија со вработен во хотел во Струга, го нападнал со железна шипка, информира м-р Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK