Пет10302020

Последна промена08:39:14 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Агресивен лабуништанец, навредувал полицаец

Агресивен лабуништанец, навредувал полицаец

Сподели

Полицијата ќе му поднесе пријава.

На 17.09,2020 година во 12.10 часот  на улицата „Пролетерски бригади“ во Струга Е.Д.(27) од струшкото село Лабуништа го нарушил јавниот ред и мир со  агресивно однесување кон полициски службеник, кој преземал мерки во сообраќајот. Против нарушителот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK