Пет10302020

Последна промена08:39:14 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Украдено кајче во Струга, се бара помош од граѓаните

Украдено кајче во Струга, се бара помош од граѓаните

Сподели

Украдено пловило во Струга, се бара помош од граѓаните.

 

Некој го украл  пловилото.  Видено  е вчера околу 15 часот како го носат низ градот. Се молат сите што имаат информација што може да помогне  да се најде кајчето, нека се се јават на следниот број 071613002. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK