Нед01242021

Последна промена12:49:14 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Дебрани фатени со дрога во Струга

Дебрани фатени со дрога во Струга

Сподели

Двајцата се приведени во полиција.

Вчера во 12.30 часот во ОВР Струга се приведени А.Р.(33) и А.М.(26), двајцата од Дебар. Тие, се затекнати во напуштена барака на улицата „ЈНА“ во Струга како употребуваат наркотична дрога. По целосно документирање на настанот, против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK