Саб06062020

Последна промена02:32:55 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Се уредува дворот на Здравствен дом Струга

Се уредува дворот на Здравствен дом Струга

Сподели

Деновиве започна санација на дупките во дворот на Здравствен дом Струга.

 

Големите оштетувања и поголемата јама која се појавија  во дворот се веќе тампонирани. Сега се изведуваат фините градежни  работи за доуредување на  дворот на здравствената установа.

Новото раководство на Здравствениот дом Струга го уреди паркот а постави и нови клупи за пациентите.

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK