Пет01222021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Жител на Ложани со нож се заканувал на стружанец

Жител на Ложани со нож се заканувал на стружанец

Сподели

Жител на Ложани со остар ппредмет се заканувал на стружанец.

 

На 11.01.2021 година во 20.20 часот, Н.В.(32) од Струга, во полициската станица пријави закани со остар предмет упатени кон него, од страна на Д.Ј. од струшкото село Ложани. По целосно расчистување на настанот, ОВР Струга ќе поднесе соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK