Сре05252022

Последна промена10:53:20 AM

SCREEN

Cpanel

   

Back Вие сте на: Home Вести Струга Стружанец ја истепал сопругата

Стружанец ја истепал сопругата

Сподели

Стружанец ја истепал сопругата.

 

На 06.01.2022 година во ОВР Струга, пријавено e дека Б.Ш.(30) од струшкото село Октиси во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга. По целосно докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK