Нед07032022

Последна промена05:58:40 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Прим. д-р Александар Попоски е новиот претседател ОО СДСМ Струга

Прим. д-р Александар Попоски е новиот претседател ОО СДСМ Струга

Сподели

Прим. д-р Александар Попоски е новиот  претседател ОО СДСМ Струга. 

Александар Попоски е супспецијалист интернист и нефролог, воедно и директор на Специјализираната болница за нефрологија Струга.

-Изразуваме огромна благодарност до досегашната претседателка Соња Стојкоска и целото раководство на ОО СДСМ Струга. Честитки до новоизбраниот претседател Прим. Д-р. Спец.  Александар Попоски. Успешна работа! Заедно сите здружени, сплотени, да ги менуваме работите во општината кон подобро, објавија од ОО на СДСМ Струга. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK