Нед07032022

Последна промена05:58:40 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Стружанка фатена со 12 шишиња метадон

Стружанка фатена со 12 шишиња метадон

Сподели

Стружанка во Прилеп фатена со 12 шишиња  метадон.

 

На 20.04.2022 во 23.00 часот во Прилеп, полициски службеници од Полициската станица Прилеп ја лишиле од слобода Т.Н.(33) од Струга, затоа што кај неа биле пронајдени и одземени 12 шишенца со течност - метадон. По целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од МВР. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK