Саб01162021

Последна промена12:13:48 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга ФОТО: Предновогодишна Струга

ФОТО: Предновогодишна Струга

Сподели

Струга  блесна во Новогодишно руво. Погледнете ја атмосферата во центарот на градот. 

 

 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK