Чет01212021

Последна промена02:53:57 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Возило удри во столб на влезот во Струга

Возило удри во столб на влезот во Струга

Сподели

Сообраќајна незгода утрово се случи на регионалниот пат Струга Дебар.

Возило мерцедес со струшки регистарски таблици удри во железен столб во близина на Здружението на возачи пред влезот а Струга. Според првичните информации причина за незгодата е неприлагодена брзина. За среќа возачот поминал со  лесни телесни повреди.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK