Саб01232021

Последна промена01:37:37 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Исчезна жител на Велешта

Исчезна жител на Велешта

Сподели

Исчезна млад жител на струшкото село Велешта.

На 07.02.2015 одина во 01,15 часот во ПС Струга Б.К.(50) од с.Велешта пријави дека на 30.01.2015 година од својот дом во непознат правец се оддалечил неговиот син У.К.(27). СВР Охрид превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK