Саб02272021

Последна промена08:55:45 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Реновиран ресторанот во “Нико Нестор“

Реновиран ресторанот во “Нико Нестор“

Сподели

Заврши  е реконструкцијата на кабинетот за практична настава - ресторанот за потребите на угостителско-туристичка струка (профил келнер). 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK