Саб03062021

Последна промена01:17:21 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга Пронајден обесен маж во Радолишта

Пронајден обесен маж во Радолишта

Сподели

Попладнево пред старите хали  на поранешната фабрика во струшко Радолишта бил пронајден обесен маж.

Се работи за повозрасен маж, кој според првичните сознанија извршил самоубиство со бесење. Безживотното тело го забележал жител на селото, кој веднаш ја повикал полицијата. Увидот треба да утврди кога се случило самоубиството денес или неколку денови претходно. 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK