Чет03042021

Последна промена11:23:32 AM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга 12 дена чекал да ја пријави сопругата за исчезната

12 дена чекал да ја пријави сопругата за исчезната

Сподели

Стружанец, чекал 12 дена да го пријави исчезнувањето на неговата сопруга.

Вчера, во струшката полициска станица, Х.А.(41) пријавил дека на 24-ти јули оваа година, од семејниот дом во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Х.Ш(32).
Нема информација зошто стружанецот по 12 дена го пријавил заминувањето на неговата сопруга и дали за ова време тој имал некакви телефонски контакти со неа. Струшката полиција веднаш почнала со мерки за пронаоѓање на 32 годишната Х.Ш.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK