Саб02272021

Последна промена08:55:45 PM

SCREEN

Cpanel

   

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Струга ФОТО: Изгоре глисер во Струга

ФОТО: Изгоре глисер во Струга

Сподели

Глисер  марка ,,Волво" изгоре помеѓу Женска плажа и Версус во Струга.

 Во глисерот имало 4 лица, кои за среќа биле навремено се евакуирани и спасени. Интервенираа пет  пожарникари.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK