Пет10192018

Последна промена10:41:53 PM

Back Вие сте на: Home Вести Вевчани ФОТО: Преубавото Вевчани под снежна покривка

ФОТО: Преубавото Вевчани под снежна покривка

Сподели

Живописното Вевчани утрово под бела снежна покривка.

Уживајте во прекрасните фотографии на Ѓорги Влајнкиноски. 

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK