Пет07032020

Последна промена09:53:49 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Вевчани ФОТО: Снежно Вевчани како во бајка

ФОТО: Снежно Вевчани како во бајка

Сподели

Живописното Вевчани плени со убавина во сите годишни времиња.

Но планинската недопрена природа посебно е убава кога е прекриена со снежна бела покривка. Фотографијата ја направи Ѓорги Влајнкиноски од Вевчани.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK