Пон01182021

Последна промена06:36:01 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Вевчани Тепачка во Вевчани

Тепачка во Вевчани

Сподели

Двајцата тепачи се приведени во полиција.

Ноќеска во 01.20 часот во Вевчани, нарушен е јавниот ред и мир со меѓусебна тепачка помеѓу Ј.А.(21) и А.А.(20), двајцата од Струга. Тие се приведени во полициска станица и по целосно документирање на настанот, ќе им биде поднесена соодветна пријава.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK