Сре11222017

Последна промена12:04:19 AM

Back Вие сте на: Home Вести Вевчани

Здравствениот дом во Вевчани - успешна приказна

Здравствениот дом во Вевчани е  успешна приказна.  Децении наназад квалитетно опслужува 25 000 жители од  регионот, изјави  министерот за здравство Никола Тодоров при денешната посета на Вевчани.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK