Вто07072020

Последна промена03:26:43 PM

SCREEN

Cpanel

  

  • sileks
Back Вие сте на: Home Вести Вевчани

Здравствениот дом во Вевчани - успешна приказна

Здравствениот дом во Вевчани е  успешна приказна.  Децении наназад квалитетно опслужува 25 000 жители од  регионот, изјави  министерот за здравство Никола Тодоров при денешната посета на Вевчани.

Повеќе...

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK