Чет01172019

Последна промена11:51:47 AM

 

Back Вие сте на: Home Живот ФОТО: Отворен „Irish pub Central“ во Охрид

ФОТО: Отворен „Irish pub Central“ во Охрид

Сподели

Синоќа во свечена атмосфера беше отворен новиот Irish Pub Central.

Станува збор за  поранешниот паб Balabans спроти Основниот суд Охрид. Со нови сопственици во ново руво, пријатен амбиент, прифатливи цени Pub Central е вистинско место за  одмор, пауза и дружба со омиленото друштво и пијалок. 

ФОТОГРАФИИ:

 

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK