Чет01172019

Последна промена11:51:47 AM

 

Back Вие сте на: Home Живот ВИДЕО: Прекрасен спот посветен на децата со ректи болести

ВИДЕО: Прекрасен спот посветен на децата со ректи болести

Сподели

 

Охрид сплотен со марш и песна го одбележа Денот за поддршка на лицата со ретки болести.

Во спотот пеат ѕвездите од познатото охридско шоу на Супер радио - Ohrid Super star.  Спотот е прекрасен, а силна е и пораката која овие млади таленти ја испраќаат до сите! 

ВИДЕО:

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK