Пет02282020

Последна промена06:24:51 PM

SCREEN

Cpanel

          

  • sileks
Back Вие сте на: Home Живот Папаз во „Sкy Corner“

Папаз во „Sкy Corner“

Сподели

Sкy Corner, веќе стана препознатлив бренд на Охрид.

Ултра модерниот хотел-бар „Sky Corner“, полека прераснува ексклузивно место за забава и центар на охридската шема. „Sky Corner“, ве повикува вечерва од 22 часот на журка со познатиот саксофонист Горан Папаз. Бидете со Папаз и слушнете ги звуците од неговиот саксофон.

  • Granit

ФОТО

 

ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ НА FACEBOOK